NAVEDENE CENE VELJAJO SAMO ZA SPLETNA NAROČILA
NAVEDENE CENE VELJAJO SAMO ZA SPLETNA NAROČILA
CreaLick lizika (8 g) v škatlici s celobarvnim potiskom – personalizirana embalaža za sejme, dogodke in promocijo. MOQ: 100 kosov. Cena zajema tisk!
📩 Pošljite povpraševanje za ponudbo in personalizacijo embalaže.
1,90 € Izvirna cena je bila: 1,90 €.1,25 €Trenutna cena je: 1,25 €. Cena vsebuje DDV
CreaLick personalizirana lizika je odličen promocijski izdelek, ki združuje okusno multifruktno liziko (8 g) in privlačno embalažo v obliki kartonske škatlice s celobarvnim potiskom. Zaradi možnosti popolne personalizacije embalaže je ta sladek izdelek idealen za promocije, dogodke, sejme, poslovna darila ali marketinške kampanje, kjer želite izstopati in pritegniti pozornost.
Vsaka lizika je skrbno zapakirana v škatlico velikosti 30 × 30 × 30 mm, izdelano iz kakovostnega papirja, ki omogoča polni barvni tisk z vašim logotipom, sloganom ali dizajnom po meri. Tako postane lizika hkrati sladek priboljšek in učinkovito marketinško orodje, ki ga bodo prejemniki z veseljem ohranili v spominu.
Z minimalnim naročilom 100 kosov je CreaLick lizika odlična izbira za podjetja, organizacije in blagovne znamke, ki želijo svojo zgodbo predstaviti na igriv, kreativen in hkrati preprost način.
✔ Multifruktni okus lizike (8 g).
✔ Embalaža v obliki kartonske škatlice s celobarvnim potiskom.
✔ Kakovosten tisk logotipa, slogana ali grafike po meri.
✔ Dimenzija škatlice: 30 × 30 × 30 mm.
✔ Odličen promocijski izdelek za sejme, dogodke in poslovna darila.
✔ Minimalno naročilo: 100 kosov.
📩 Pošljite povpraševanje: napišite količino, priložite dizajn za embalažo ali podajte želje za grafično pripravo – pripravimo vam personalizirano ponudbo s količinskimi popusti.
SORODNI PRODUKTI
IZ KATEGORIJE
4,27 € – 40,81 €Cenovni razpon: od 4,27 € do 40,81 € Cena vsebuje DDV
56,60 € Cena vsebuje DDV
Naložbo (vavčer za digitalni marketing – izdelava spletne strani, spletne trgovine in rezervacijske platforme) sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.
paketov za podjetnike.
na dom.
Vedno kaj zanimivega.
Vse storitve vršimo na lastnih napravah.
EG, trgovina in storitve d.o.o.
Miklošičeva ulica 5
1230 Domžale
E-NASLOV: info@enzo.si
GSM: +386 51 605 000
TELEFON: +386 1 721 17 17
DELOVNI ČAS
Poslovalnica odprta od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure.
SOBOTA, NEDELJA in PRAZNIKI ZAPRTO
SPLETNA TRGOVINA NON-STOP: 24ur/7 dni v tednu
STRUKTURA STRANI
SPLOŠNI POGOJI
MOŽNA PLAČILA; kartica, QR koda, Flik